Lehtvõrgust tooted – Metalllehest tõmmatud võrk e. lehtvõrk on uut tüüpi ehitus- ja konstruktsiooniline materjal, millest valmistatud tooted on kergemad, kuid sama tugevad kui tavapärasest rihvelplekist või varbadest valmistatud esemed. Pinnatöötluseks kasutatakse nii värvi kui kuumtsinki. Viimane on parim toote välitingimustes kasutamisel.

Piirded, väravad – jms. klientide eritellimused.

Kaloriiferkaminad – Kaloriiferkaminad on mõeldud väikestest aiamajadest, kubatuuriga 80 m3, kuni suurte ruumide, kubatuuriga 300 m3, kütmiseks. Lisaks võib kamina varustada klaasuste, metallresti või metallvõrguga, grillimisresti ja katlahoidjaga. Kamina võib ühendada nii metalltorust valmistatud, isoleeritud kui kividest laotud korstnasse mille ristlõike pindala on vastavuses kamina avaga.

Liivapuistur – Liivapuistur on mõeldud nii kõnni- kui pargiteede ja muude analoogsete objektide liivatamiseks sõiduauto haagisena. Töölaius ca 1,5 m (vastavalt tellija soovile) Tühimass – 155 kg Punkri maht – 0,30 m3, Täismass – 750 kg, Soovitav kiiruse piirang 50 km/h.